Ekleyen : busra
Tarih : 2009.12.29 00:00:00
Sanat çalışmaları

Tuvalet Rulosundan DürbünTuvalet rulosuyla faaliyetlere devam ediyoruz. Çalışmayı bulduğumuz linkte rulonun üstüne kaplamak üzere hazırlanmış asker desenli güzel bir kalıp vardı ama printerimizin kartuşu olmadığı için kartonla kaplamakla yetindik.

Çok kolay görünüyordu ama göründüğü gibi değilmiş. Belki de 2 tane hazırladığım için zor geldi. Çocuklar çok sevdiler, boyunlarından çıkarmıyorlar. Kızım ne işe yaradığnı da anlamıyor, çanta diyor dürbüne ama abisiyle kavga edeceğini bildiğim için ona da yaptım.

Buradan aldık fikri.

Yorum yazmak için GİRİŞ »
5546
busra 2010.05.22 tarihinde dedi ki :
Biz oğlumla bu etkinliği yaptık.Malzemeleri almak,dürbünü yapmak okadar hoşuna gitti ki,dışarı çıkmak istemedi-arkadaşlarını bile erteledi bir süre...teşekkürler
asude
busra 2010.05.22 tarihinde dedi ki :
Biz oğlumla bu faaliyeti yaptık.aslında o yaptı ve okadar eğlendiki anlatamam,teşekkürler....
asude
Yeni yazılardan haberin olsun
Paylaşmak İstediklerim
Instagramdan Kareler
web tasarım deSen
Her hakkı saklıdır © 2010
Kaynak gösterilerek ve aktif (tıklanabilir) link ile alıntı yapılabilir.
Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
www.astarve100.com'u 2008 yazında açmıştık. Bayanlardan gelen talep üzerine Ağustos 2009'da Astarv100'ün kardeş sitesi www.sofrahazir.com" width="100"/>
SofraHazir.Com'da Ev Yemekleri Alıp Satabilirsiniz

Çocuk Kahvaltı- Çökelekli Yumurta