Anasayfa | Giriş / Üye Ol
Paylaş

Tuvalet Rulosundan Dürbün

29 Aralık 2009


Tuvalet rulosuyla faaliyetlere devam ediyoruz. Çalışmayı bulduğumuz linkte rulonun üstüne kaplamak üzere hazırlanmış asker desenli güzel bir kalıp vardı ama printerimizin kartuşu olmadığı için kartonla kaplamakla yetindik.

Çok kolay görünüyordu ama göründüğü gibi değilmiş. Belki de 2 tane hazırladığım için zor geldi. Çocuklar çok sevdiler, boyunlarından çıkarmıyorlar. Kızım ne işe yaradığnı da anlamıyor, çanta diyor dürbüne ama abisiyle kavga edeceğini bildiğim için ona da yaptım.

Buradan aldık fikri.

Bunlar da ilginizi çekebilir :
Yazıya Yorum Yap Giriş / Kaydol
 • busra 22.05.2010 tarihinde dedi ki :
  Biz oğlumla bu etkinliği yaptık.Malzemeleri almak,dürbünü yapmak okadar hoşuna gitti ki,dışarı çıkmak istemedi-arkadaşlarını bile erteledi bir süre...teşekkürler
  asude
  Bu yoruma cevap ver. Giriş / Kaydol
 • busra 22.05.2010 tarihinde dedi ki :
  Biz oğlumla bu faaliyeti yaptık.aslında o yaptı ve okadar eğlendiki anlatamam,teşekkürler....
  asude
  Bu yoruma cevap ver. Giriş / Kaydol
HAKKIMDA
Büşra Karaca, 1981 Edirne doğumlu, MSÜ Mimarlık terk, 2003'te dünya evine girmiş, 2005'te ilk, 2007'de ikinci, 2013'te üçüncü çocuğunu kucağına almış bir annedir. 2008 yılından beri blog tutuyor.
busra[at]annenotlari.com
DOST SİTELER
Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
web tasarım ve programlama deSen
0.063 sn.