Ekleyen : busra
Tarih : 2010.02.10 00:00:00
Sanat çalışmaları

Uzay GemisiEfendim biz bu uzay gemisini geçen haftalarda yaptık ama epey vakit alan bir şey olduğunu anlayınca ruloları boyamadan yaptık, ve külah gibi olan sivri kısımlara da pek özenmedik. Fotoğrafını çektim çekicem derken haşatı çıktı çocukların elinde. Neyse ki gövde kısmı sağlam; yani 4 küçük ruloya giren ve büyük ruloya takılan iskelet kısmı yani.

Oyuncak yapıcaz diye sürekli kağıt havlu ve tuvalet rulosu biriktirdim. Bir gün uzay gemisini yeniden inşa edeceğiz iskeletin üstüne, vaktimiz müsait olursa Buzz Light Year renkleriyle yapacağız.. İskeletin yapılışı biraz karışık.

Faaliyetin kaynağı olan bu linkte kartondan yapılan iskeletin yapılışına bakabilirsiniz. Normal karton değil mukavva ya da artık kutuları kullanın sağlam olması için. Normal karton ince gelecekti, uğraştığınıza değmez.

Deneyin.

 

Yorum yazmak için GİRİŞ »
6192
busra 2011.03.28 tarihinde dedi ki :
çok güzeldi çok hoşuma gitti harikaydı
gizem
Yeni yazılardan haberin olsun
Paylaşmak İstediklerim
Instagramdan Kareler
web tasarım deSen
Her hakkı saklıdır © 2010
Kaynak gösterilerek ve aktif (tıklanabilir) link ile alıntı yapılabilir.
Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.

Tehdit

Tuvalet Rulosundan Teleskop