Anasayfa | Giriş / Üye Ol
Paylaş

Büyük Çamlıca

24 Mart 2010


Geçtiğimiz Pazar günü öğleden önce Büyük Çamlıcaya gittik. İnsanlar güzel havayı nasıl özlemişler, çocuklar koşturmaya nasıl hasret kalmışlar baktığımız her yer onu gösteriyordu. Ailelerin çoğu bizim gibi çocuklu, anne babalar çay içerken çocuklar hapishaneden çıkmış gibi görünen sevinçli ve aşırı hareketli şeyler yapıyorlardı.

Bizim çocukların yarışa başlama anlarından birini görüyorsunuz. Ayrıca oturduğumuz kısımdaki duvara çıkma ve tırmanma denemesi yaptı oğlum epey. Sonunda başarılı oldu.

Biz kızımın öğlen uykusu sebebiyle öğlen civarı ayrılırken, çoğu millet daha yeni geliyordu, kalabalık artmaya başladı.

İyi geldi açıldık biraz.

Etiketler : camlica, büyük çamlıca,
Bunlar da ilginizi çekebilir :
Yazıya Yorum Yap Giriş / Kaydol
  • busra 28.08.2010 tarihinde dedi ki :
    BEN SİZE BİRDE KÜÇÜK ÇAMLICAYI ÖNEREBİLİRİM.DAHA SAKİN VE ÇOCUKLARIN SERBESTÇE OYNAYABİLECEĞİ PARKLARI MEVCUT.HARİKA ÇİÇEKLERLE DOLU YÜRÜYÜŞ PARKURLARI VAR.BENİM 21 AYLIK BİR OĞLUM VAR VE O BU PARKURLARI MAROTON KOŞUSU YAPMAK İÇİN KULLANIYOR:) ORADA ÇOK ÖZGÜR VE MUTLU OLUYOR.TAMBİR AİLE ORTAMI..HERKESE TAVSİYE EDERİM..
    olcay
    Bu yoruma cevap ver. Giriş / Kaydol
HAKKIMDA
Büşra Karaca, 1981 Edirne doğumlu, MSÜ Mimarlık terk, 2003'te dünya evine girmiş, 2005'te ilk, 2007'de ikinci, 2013'te üçüncü çocuğunu kucağına almış bir annedir. 2008 yılından beri blog tutuyor.
busra[at]annenotlari.com
DOST SİTELER
Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
web tasarım ve programlama deSen
0.079 sn.