Ekleyen : busra
Tarih : 2010.06.28 00:00:00
Sanat çalışmaları

Tuvalet Rulosundan SüsOğlumun yoğun isteği üzerine bu sene 2 Haziran günü doğrumgününü kutladık. Bir kaç gün önceden süs yapmaya başladık, yapılacak değişik süsler için bir sürü plan yapmıştık. Ama o günlerde Mavi Marmara gemisine İsrail saldırısı düzenlenince süs yapma isteğimiz kaçtı tabi. Bunun gibi 3-4 tane süs astık sadece numune olarak.

Elişi kağıtlarıyla kapladığımız rulolara, hediye paketi ipiyle sap yaptık. Odaya uçtan uca taktığımız ipe astık.

Yorum yazmak için GİRİŞ »
5115
busra 2010.06.28 tarihinde dedi ki :
SA. Büşra Hanım. Taşınma işlemleriniz sonlandı heralde. Yeni eviniz hayırlı olsun, huzurla dolsun, C. Hak her türlü şerlerden muhafaza buyursun. Biz de eşimle taşınma planları yapmaktayız. Bundan dolayı sıkça aklıma geldiniz, aklıma geldikçe de dua ettim, işlerinizin kolaylaştırılması için.. Aslında taşınma ile ilgili bilgi ya da deneyimlerinizi bizimle paylaşmanız çok işimize yarayacaktır. En Güzele Emanet Olunuz... Ziyaret etmek isteyenler için;
guli-rana.blogspot.com/

BÜŞRA: taşınırken en çok dikkat edilmesi gereken şey, taşınmadan önce fazlalıkları evden çıkarmak. bunlar taşınırken de angarya taşındıktan sonra yerleşirken de angarya oluyor. kolay gelsin.
~Guli Rânâ~
Yeni yazılardan haberin olsun
Paylaşmak İstediklerim
Instagramdan Kareler
web tasarım deSen
Her hakkı saklıdır © 2010
Kaynak gösterilerek ve aktif (tıklanabilir) link ile alıntı yapılabilir.
Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.

13. Etkin Dinleme

Sabahçılık Veya Öğlencilik?