Anasayfa | Giriş / Üye Ol
Paylaş

Tuvalet Rulosundan Süs

28 Haziran 2010


Oğlumun yoğun isteği üzerine bu sene 2 Haziran günü doğrumgününü kutladık. Bir kaç gün önceden süs yapmaya başladık, yapılacak değişik süsler için bir sürü plan yapmıştık. Ama o günlerde Mavi Marmara gemisine İsrail saldırısı düzenlenince süs yapma isteğimiz kaçtı tabi. Bunun gibi 3-4 tane süs astık sadece numune olarak.

Elişi kağıtlarıyla kapladığımız rulolara, hediye paketi ipiyle sap yaptık. Odaya uçtan uca taktığımız ipe astık.

Bunlar da ilginizi çekebilir :
Yazıya Yorum Yap Giriş / Kaydol
 • busra 28.06.2010 tarihinde dedi ki :
  SA. Büşra Hanım. Taşınma işlemleriniz sonlandı heralde. Yeni eviniz hayırlı olsun, huzurla dolsun, C. Hak her türlü şerlerden muhafaza buyursun. Biz de eşimle taşınma planları yapmaktayız. Bundan dolayı sıkça aklıma geldiniz, aklıma geldikçe de dua ettim, işlerinizin kolaylaştırılması için.. Aslında taşınma ile ilgili bilgi ya da deneyimlerinizi bizimle paylaşmanız çok işimize yarayacaktır. En Güzele Emanet Olunuz... Ziyaret etmek isteyenler için;
  guli-rana.blogspot.com/

  BÜŞRA: taşınırken en çok dikkat edilmesi gereken şey, taşınmadan önce fazlalıkları evden çıkarmak. bunlar taşınırken de angarya taşındıktan sonra yerleşirken de angarya oluyor. kolay gelsin.
  ~Guli Rânâ~
  Bu yoruma cevap ver. Giriş / Kaydol
HAKKIMDA
Büşra Karaca, 1981 Edirne doğumlu, MSÜ Mimarlık terk, 2003'te dünya evine girmiş, 2005'te ilk, 2007'de ikinci, 2013'te üçüncü çocuğunu kucağına almış bir annedir. 2008 yılından beri blog tutuyor.
busra[at]annenotlari.com
DOST SİTELER
Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
web tasarım ve programlama deSen
0.036 sn.