Anasayfa | Giriş / Üye Ol
Paylaş

Kültür Merkezleri ve Etkinlik Ajandaları

13 Ekim 2010


Soğuk günler başlayınca, çocuklarla parka gitmek, canımız sıkılınca Çamlıca'ya çıkıvermek gibi seçeneklerimiz olmadığı için belediyelerin organize ettiği etkinlik ajandalarına sıkça bakar oldum.

Çocuk tiyatroları, çocuk sinemaları hemen her kültür merkezinde var. Bize yakın olanların içinde İBB'nin organize ettiği en yoğun programı olan merkezler Altunizade ve Atakent kültür merkezleri. Özellikle sinamalar çok eğlenceli görünüyor. Siz de kendi bölge belediyenizin web sitesinden etkinlik programını takip edebilirsiniz.

İBB'nin bu ayki etkinlik programına bakmak isterseniz linke tıklayın:

http://www.kultursanat.org/bulten/10.2010/

Ve büyükşehir belediyesinin Ekim ayı özel etkinlikleri arasında bulunan Tuzla'daki Bilim Sanat sergisinden haberdar etmek istedim yakın olanları. Resimde de yer, tarih ve saat bilgilerini görüyorsunuz:

30 Ekim 2010 Ctesi, Saat: 13:00 Tuzla İdris Güllüce Kültür Merkezi

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir :
Yazıya Yorum Yap Giriş / Kaydol
  • busra 14.10.2010 tarihinde dedi ki :
    canım siteni zaman zaman takip ediyorum ve arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

    ben de tuzlada oturuyorum,çok güzel bir haber.
    filiz
    Bu yoruma cevap ver. Giriş / Kaydol
HAKKIMDA
Büşra Karaca, 1981 Edirne doğumlu, MSÜ Mimarlık terk, 2003'te dünya evine girmiş, 2005'te ilk, 2007'de ikinci, 2013'te üçüncü çocuğunu kucağına almış bir annedir. 2008 yılından beri blog tutuyor.
busra[at]annenotlari.com
DOST SİTELER
Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
web tasarım ve programlama deSen
0.092 sn.