Anasayfa | Giriş / Üye Ol
Paylaş

Tiyatro- Nasreddin Hoca

17 Ekim 2010


İlk defa iki çocukla birlikte tiyatroya gittik haftasonu. Dururlar mı, nasıl olur, sıkılırlar mı diye kaygılanmam boşunaymış. Sanırım artık çocukların ikisi de tiyatro ve sinama için yeteri kadar büyümüşler, yerlerinden hiç kalkmadan seyrettiler. Aslında bazen kalkmaları gerektiği halde kalkmadılar :)

Ümr. Atakent Kültür Merkezinde izlediğimiz Nasrettin Hoca oyununun bazı bölümlerinde çocuklar sürekli sahneye çağırıldı, Hoca'nın esprileri hakkında sorular soruldu. Sürekli müzik ve şamata vardı. Ortalıkta koşturan, bağıran, parmak kaldıran çocuklar.. Bizimkiler yerlerinden kalkmayarak fazla uslu durdular. Umarım haftaya sinemaya gittiğimizde de aynı şekilde davranırlar.

Bu sene, önceden bana göre olmayan (küçük çocuklu annelere göre olmayan) bir çok ufak etkinliğe büyümüş iki çocukla birlikte gitmek istiyorum.. Nasip.

Linkini daha önce verdiğim http://www.kultursanat.org/bulten/10.2010/ etkinlik ajandasına bakabilirsiniz. Çocuklarla ilgili olan etkinlik takvimi ileriki sayfalarda.

Bunlar da ilginizi çekebilir :
Yazıya Yorum Yap Giriş / Kaydol
  HAKKIMDA
  Büşra Karaca, 1981 Edirne doğumlu, MSÜ Mimarlık terk, 2003'te dünya evine girmiş, 2005'te ilk, 2007'de ikinci, 2013'te üçüncü çocuğunu kucağına almış bir annedir. 2008 yılından beri blog tutuyor.
  busra[at]annenotlari.com
  DOST SİTELER
  Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
  web tasarım ve programlama deSen
  0.029 sn.