Anasayfa | Giriş / Üye Ol
Paylaş

0-3 Ay Ayrıntılı Bebek Gelişimi

13 Nisan 2012

0-3 ay bebek gelişimini ayrıntılı anlatan bir mini kitapçığım var, oğlumun bebekliğimden beri saklıyorum. Az önce fotoğrafını çekip 1 aylık bebeği olan kızkardeşime yolladım, sizlerden de birilerinin işine yarayabilir.

Oğlum bebekken, taa 2005'te Prima reklamı yapıp kapı kapı dolaşan tanıtımcılar getirmişti. Çok sevmiştim. Kyra Karmiloff ve Annette Karmiloff-Smith'in hazırladığı Çocuk Gelişimi kitapçıklarını bir serisi imiş.

Aşağıdaki resimde gördüğünüz tarzda bilgiler var. Dosyaya okuması kolay daha büyük boyutta koydum. Sayfaların tamamını buradan indirebilirsiniz:

http://www.dosya.tc/server14/D4IOge/0-3ay.rar.html
Ah biliyor musunuz 1 ay önce ilk defa teyze oldum ben ama bebeğin sesini telefonda duyabiliyorum sadece, ve fotoğraflarıyla yetiniyorum malesef. Çünkü çook uzaklardalar :(
Etiketler : bebek gelişimi, 0-3 ay,
Bunlar da ilginizi çekebilir :
Yazıya Yorum Yap Giriş / Kaydol
 • ozlemcoskun 13.04.2012 tarihinde dedi ki :
  Büşra Hanım, teyzeliğiniz hayırlı olsun.Umarım en hayırlı vakitte yeğeninizi öper, koklarsınız.
  Bu yoruma cevap ver. Giriş / Kaydol
   busra 16.04.2012 tarihinde dedi ki :
   Çok teşekkür ederim. Umarım...
HAKKIMDA
Büşra Karaca, 1981 Edirne doğumlu, MSÜ Mimarlık terk, 2003'te dünya evine girmiş, 2005'te ilk, 2007'de ikinci, 2013'te üçüncü çocuğunu kucağına almış bir annedir. 2008 yılından beri blog tutuyor.
busra[at]annenotlari.com
DOST SİTELER
Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
web tasarım ve programlama deSen
0.029 sn.