Anasayfa | Giriş / Üye Ol
Paylaş

Emzirme Önlüğü Olmazsa Olmaz!

29 Eylül 2012
Emzirme önlüğü benim olmazsa olmazlarımdan. Çok basit ve pratik bir ürün.Vakti zamanında öyle memnun kaldım ki bebek mağazalarında yeni bebekli biri veya bir hamileyi görsem mutlaka alın demeden geçemiyorum :)))

Lohusalar misafir geldikçe içeri kaçmak zorunda kalır. Evde bile pek rahat edemezler.Başta bebeğin karnı geç doyduğu için uzun süre içeri kapanmak zorunda kalırlar. Emzirme önlüğü bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Diğer detaylar blogumda:

http://oncekadinsonraanne.blogspot.com/2012/06/emzirme-onlugu-olmazsa-olmaz.html
Bunlar da ilginizi çekebilir :
Yazıya Yorum Yap Giriş / Kaydol
 • 63055 04.10.2012 tarihinde dedi ki :
  Ben de kullanıyorum.Çok rahat.Boyna takılan yere geçirilen şerit nedeniyle bebek sizi görebildiği için huzursuzlanmıyor.Şal gibi terletmiyor sizi de bebeğinizi de.Üstünüze yapışmıyor.Herkes ne yaptığınızı görüyor ama rahatsız olmuyorsunuz.:)Yolculukta,dinlenme tesislerinde,misafirlikte,piknikte,parkta,umrede,hacda:)nerde kullanmak isterseniz büyük rahatlık.Tek kusuru fiyatı.Dikiş bilenler için bir metre kumaşla halledilebilir uygun fiyata.Aslında kermeslerde uygun fiyata satılsa ne iyi olur.Allah böyle icadlarda bulunan kullarını yolundan ayırmasın.
  Bu yoruma cevap ver. Giriş / Kaydol
   mezzokate 05.10.2012 tarihinde dedi ki :
   Çok güzel ifade etmişsiniz. Bu güzel yorumunuzu bloga da yazarsanız sevinirim:)
   bence de kolayca dikilebilir ama boyun kısmına tela, misina vs takmayı unutmamak lazım
HAKKIMDA
Büşra Karaca, 1981 Edirne doğumlu, MSÜ Mimarlık terk, 2003'te dünya evine girmiş, 2005'te ilk, 2007'de ikinci, 2013'te üçüncü çocuğunu kucağına almış bir annedir. 2008 yılından beri blog tutuyor.
busra[at]annenotlari.com
DOST SİTELER
Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
web tasarım ve programlama deSen
0.040 sn.