Anasayfa | Giriş / Üye Ol
Paylaş

Akyuvarlar Mikroplarla Savaşıyor Çizgi Film

17 Ocak 2013
Oğlum dün geceden beri ateşli ve halsiz bir şekilde yatıyor. İlaç vermeden ılık banyo ve sirkeli su kompresleriyle ateşin düşmesi için uğraşıyoruz.

Ateşli olmanın sağlıklı olmak demek olduğunu, vücudunun güçlü olduğu ve savaştığı anlamına geldiğini anlatmaya çalıştım bir ara ona.

Biraz teselli bulsun istedim.

İçeride savaş olduğu için çok büyük bir hareket var ve o yüzden sıcaklık oluyor dedim. Ve vücut kuvvetini savaşmaya harcadığı için sen böyle güçsüz kalıyorsun gibi şeyler anlattım.

Hatta bizim çocukluğumuzda vücuttaki savaşı anlatan alyuvarlı ve akyuvarlı bir çizgi film vardı dedim.O çizgi filmi izlemek istediğini söyledi ben de buldum. Adı "Vücudumuzu Tanıyalım"mış. Faydalı ve hoş bir çizgi film.

Aynı oğlum gibi, bir çocuğun ateşli olduğu bölümü seçtim.

http://www.cizgifilmseyret.com/cizgifilm/5212-vucudumuzu-taniyalim-6-bolum.html


Burada diğer bölümler de var.

İyi seyirler.
Bunlar da ilginizi çekebilir :
Yazıya Yorum Yap Giriş / Kaydol
  HAKKIMDA
  Büşra Karaca, 1981 Edirne doğumlu, MSÜ Mimarlık terk, 2003'te dünya evine girmiş, 2005'te ilk, 2007'de ikinci, 2013'te üçüncü çocuğunu kucağına almış bir annedir. 2008 yılından beri blog tutuyor.
  busra[at]annenotlari.com
  DOST SİTELER
  Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
  web tasarım ve programlama deSen
  0.031 sn.