Anasayfa | Giriş / Üye Ol
Paylaş

Keçeden Araba ve Kuşlar Tablosu

04 Şubat 2013

Bir torbada duran keçeler vardı, acaba şunlarla birşeyler yapabilir miyiz diye düşünürken webten aradık bulduk, yaptık oldu.

Eskiden ikeadan almış olduğum çerçeveler de işe yaramış oldu.

Çok sevdiler, çok mutlu oldular. Bir kaç gün hiç faaliyet yapalım demediler, epey kesti onları. Bunları yaptığımız günün sabahı öyle bir deşarj oldular ki, tüm gün pek kavga etmediler sevgi kelebeği gibiydiler :)

Böyle şeylere çok ihtiyaçları var demek ki.

Kalıpları kağıda çıkarmada biraz yardımım dokundu. Bir de 5 yaş kızımın keçeleri kesmesinde biraz. Onun dışında kendileri yaptılar. 4 yaşla da yapılabilir ama çoğu şeyi siz yapmak istemiyorsanız 5 yaş ve üzeri bir aktivite.

Öyle kolay göründüğüne bakmayın. Her bir arabanın kendisini, camını, tekerleğini kesmek epey vakit alıyor.Arabalar için buradan, kuşlar için de buradan ilham aldık. Daha doğrusu aynısını yaptık :)
Bunlar da ilginizi çekebilir :
Yazıya Yorum Yap Giriş / Kaydol
  HAKKIMDA
  Büşra Karaca, 1981 Edirne doğumlu, MSÜ Mimarlık terk, 2003'te dünya evine girmiş, 2005'te ilk, 2007'de ikinci, 2013'te üçüncü çocuğunu kucağına almış bir annedir. 2008 yılından beri blog tutuyor.
  busra[at]annenotlari.com
  DOST SİTELER
  Bu site annelik ve çocuk eğitimi hakkında genel bilgiler içerir. Siteden yararlanmak profosyonel yardım yerine geçmez. Kendiniz ya da çocuğunuzla ilgili psikolojik ya da fiziksel sağlık problemleriniz varsa, bir uzmandan profesyonel destek alınız.
  web tasarım ve programlama deSen
  0.030 sn.